BiH Pravo

Bosanskohercegovački pravni portal

Privredno pravo i pravo društava, firme, doo, dionička društva, javne nabevke...
User avatar
By haris
#2747
Poštovani, nakom više od 3 mjeseca traganja po državnim institucijama i pitanja za savjet, gdje ni od koga nisam mogao dobiti prave smjernice, večeras sam slučajno naišao na Vas, pa Vas molim za pomoć. Htio bi da Vas pitam o tome kako registrirati ovakav tip firme. Radi se o tome da ova djelatnost koju ja želim registrovati po klasifikaciji djelatnosti je trgovina na veliko t.j 46.75 trgovina na veliko hemijskim proizvodima, a ja želim raditi prodaju putem interneta kao trgovina na malo. E sad me zanima da li pri otvaranju firme mogu staviti jos djelatnost 47.91 Trgovina na malo putem pošte ili interneta. Također sto me zanima da li ja mogu raditi uvoz i kao djelatnos 47.91 trgovina na malo putem pošte i interneta i onda uvezenu robu prodavati na internetu. Radi se o robi poput etericnih ulja, biljnih ulja, sirovina za proizvodnju svijeća kozmetike, kućne hemije itd. Da pojednostavim. Robu koju sam naveo želim uvesti u BiH i nakon toga prodavatihe i fizičkim i pravnim licima, šta da radim i koju djelatnost kao osnovnu odabrati? Unaprijed zahvalan na odgovoru.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]