BiH Pravo

Bosanskohercegovački pravni portal

Sve o izvršnom postupku u Bosni i Hercegovini
By sake1974
#5316
Poštovani,
Naime,bio sam jemac po kreditu 2006 godine,budući da korisnik kredita nije vračao kredit došlo mi je rješenje op zaplijeni pokretnih stvari.Nakon neuspjele prodaje tužitelj je promjenio sredstvo izvršenja i dobio sam rješenje o zaplijeni djela palće.To rješenje je pravosnažno od 2015 godine(rješenje glasi na datum 15.05.2014 god a pravosnažno je od 09.02.2015 god).Buduči da imam alimentaciju koja izosi 2/3 mojih primanja moj poslodavac nije mogao postupiti po njemu.Prije neki dan stigao je zahtjev od suda da se polodavac očituje a zahtjev glasi ovako:Potrebno je da ovom sudu dostavite podatke koje je po redu za naplatu zavedeno predmetno rješenje?Na zahtjevu nije naveden nikakav rok za odgovor.Buduči da i dalje imam alimetaciju,poslodavac nemože da mi vrši obustave po rješnju o izvršenju(valjda alimentacija ima prioritet nad tim rješenjem).Iteresuje me dali rješenju o izvršenju može zastariti(moje je pravosnažno od 2015 god.)i dali je sa ovim zahtjevom od strane suda prekinuta zastara.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]