BiH Pravo

Bosanskohercegovački pravni portal

Prekršajno pravo i prometna pitanja i nezgode
User avatar
By veteran
#2408
Postovani,
U saobracajnoj nesreci koja se desila u gradskoj zoni izvan pjesackog prelaza, doslo je do povrede(preloma noge).Javni tuzilac je podneo krivicnu prijavu.Famelija ostecenog vec sad trazi odstetu(spremna je za parnicu).Mozete li mi reci tko placa odstetu u ovom slucaju vozac motornog vozila ili osiguranje vozila (obavezno osiguranje) ili zdravstveno osiguranje ostecenog?Hvala naprijed za pomoc.
Sudski tumac za Engleski jezik

Ako je nekome potreban odlican sudski tumac za Eng[…]